Читалочка

Давно хотіла стоврити записник прочитаного....нарешті дійшли руки :)

Улюблені автори - Дяченки, Рутківський , Лем, Урсула Ле Гуїн, Шеклі, Бредбері, Хайнлайн, Ернест Сетон Томпсон, Нечуй-Левицький, Леся Українка.

Улюблені книги  - Поттеріана, Соляріс, Часодії

Улюблені жанри - наукова фантастика,фентезі, фантасмагорія, історичні ( козацтво) ну і трохи кохання не завадить :)

Трохи раніше я проковтнула Коельо, навіть Воїн світла мені був як бальзам на душу :), я навіть знаю його :).
Гаррі Поттер  -  безліч разів
Хроніки Нарнії - безліч разів
Голодні ігри,
Сутінки ( навіть якісь вигадані частини з цифрових носіїв :))
Матіос - розумію, що історія... але важка... прочитала все... але перечитувать бажання нема...страшна
 Трилогія дитяча від Дяченків - Зло не має влади.
                                   Дяченки - Ритуал :)

ГІЛБЕРТ. Есть, молиться, любить. Жалкую тільки про одне  - російською моє видання :)


   08.2015 Ганнуся. Рутківський. Дитяча книга зі смаком дитинства. В уяві постає бабусине село, хата, високі кукурудзи... і пригоди :)

   08.2015 Марина та Сергій Дяченки  "Стократ" - захоплююча книга , родичка попередньо прочитаних..."Магам можна все", "Варан". Нова лінія впливу на свою долю дуже сподобалась, примушує задуматись.

Бредбері. Кульбабове вино. Це не фантастика :), автобіографічна книга, легка і захоплива в тонкощах і деталях, я все ще там, я закриваю очі і бачу...  і таке відчуття, що колись в минулому житті я там жила, я так жила... А про бабцю сподобалось...Чим старшою стаю, тим більше впевнююсь, що це правда...

09.2015  Сторожова застава. Володимир Рутківський. Люблю цього автора. Література для дітей , але дуже захоплива. Тут Вам і історія , і фантастика... мені сподобалось. Люблю коли в книзі згадуються сюжети чи події з минулих книг :). ( Ганнуся),тим більше коли ти їх читав, і знаєш в чому річ :)

09.2015 Печера. Марина та Сергій Дяченки. Ну уміють вони писати, тримати, зацікавити. Їхні книги особливі. В якому я була шоці, коли на форумі не виявилось жодної їхньої книги. Тоді я знову була в активних пошуках по різних книгарнях ( враховуючи те, що ті книги,  які я  ще не читала можна перерахувати на пальцях...)  - пошуки були важкі, але успішні. Після них всі форумівські книги відійшли на задній план (до кінця двох куплених Дяченів). Зараз майже 12 година ночі, я написала пост з листівкою... треба спати... але в голові вже роєм гудуть думки: "Яку божевільноцікаву ідею вони вклали в цю книгу?". Піду почитаю. Обов*язково розкажу.

давно я тут  не дописувала... Ви не подумайте, що я нічого не читала... регулярно перед сном.. :), просто не вистачає часу все описати... :)

09,2015 Дяченки. Цифровий. про те, як ми всі пропадаємо в мережі... і це майже фантастика, але на жаль, кожен впізнає там себе.

Бредбері. 451 градус за Фаренгейтом. Цікаве майбутнє нас очікує... без книг. :). Я буду боротися :).

РОлінг. Несподівана вакансія. Це написала інша людина... воно не схоже ні стилем, ні подачею, а може тільки тому, що то реальність...Важка книга, заставляла себе дочитати. Мораль - бути людянішим, допомогати оточуючим... і не втрачати почуття гумору, воно об*єднує різні прошарки населення, воно заміняє інтернаціональну мову спілкування.


Роздобудько. ЛСД. Ліцей слухняних дружин. Цікаво і страшно, але  певно , щось в тому є.

Клайв Льюїс.  Космічна трилогія. За межі мовчазної планети Переландра.
                                                            Переландра.
                                                           Мерзенна сила.
 Трилогія дуже захоплива, люблю цього автора, він так гарно пише, смакуючи кожну деталь, в моїй уяві вимальовуються прекрасні краєвиди ( не дарама Хроніки Нарнії один з моїх улюблених циклів). Але через таке смакування значно уповільнюється читання, оскільки багато чого доводиться перечитувати по декілька разів.  Та і назви спеціфічні, непритаманні для нашої планети не так легко запам*ятовуються.

 Роздобудько. Мандрівки без сенсу і моралі. Відразу хочеться скрізь побувати :)

Рутківський. Джури і Кудлатик. Четвертий роман тетралогії " Джури козака Швайки" ( прочитала минулого року - повний захват). Доба козацтва переплелась із сучасністю... До речі, роман ведеться від імені собаки :).

Алла Рогашко. Осіннє Рондо місячної ночі. Про Львів і про любов, про долю і хеппі енд. 

Стефані Маєр. Короткая вторая жизнь Бри Таннер. Відголосок Сутінків . Але не Сутінки.

Річард Метісон. Куди приводять мрії.     Це мій улюблений фільм, Скільки дивлюсь, стільки і ридаю :). Але книга краще в мільйон разів :)

Наталя Щерба. Часодії. Часовий ключ
                                         Часове серце.
                                          Часова башта.
                                            Часове ім*я
                                              Часограма
                                           Часова битва.
Гексалогія. Перша частина мені здавалась трохи затягнутою і нудною... і повільно розгортались подіїї... і далеко до  Гаррі Поттера...але далі... я круто змінила думку...чудова гексалогія, лишилась в повному захваті.


Чак Поланік.    Чарівна Ти.   Читала і шукала мораль, вже на середині зрозуміла, що це не моє чтиво, але вперто шукала мораль :), в кожній книзі є мораль, або посил , який автор дає світу, але це все не про цю книгу, нема тут моралі. Минулого року читала Несподівану вакансію, від авторки Потеріани ( звичайно то не потеріана), книга важка, важкий сюжет, але мораль є...для себе я знайшла навіть два пункти...хоча на середині книги , думала не дочитаю...

ЕЛ Джеймс. 50 відтінків сірого ( трилогія) - нічого страшного там я не бачу, мені подобається ( третя частина чомусь мені вже не така цікава, видно, описи пишного життя мільйонерів для мене - це ( навіть не фантастика, бо фантастику я люблю), а скорше вигадки ....до яких далеко.


 2016р літо (море) Самотність у мережі.Януш Леон Вишневський. Часи перших комп'ютерів, часи аськи... і ооу.. :). Хотіла щасливого кінця...

Наталя Щерба. Чароділ. Новий цикл .Трилогія. Не менш захоплива і непередбачувана...і про Карпати...і про наш чародійський світ :) Щерба вже має в моїй оселі власну велику полицю :)

Так давно сюди не заходила, що аж соромно... тепер вже в і не пригадаю, що за цей час встигла прочитати...але спробую

Гаррі Поттер і прокляте дитя. Відразу спантеличили ті дії... інший стиль написання, не солодкий, важкий і темний, ближче до середини - вже так злякалась ( ну не могла я перекрутити в голові, що все що так довго робилось вмить перевернулось на інше), було так страшно, що мусила спочатку перечитати кінець...а потім вже зі спокійною душею і смакуванням деталей дочитувати. Багато  чула негативних відгуків, але я  , насправді, вже не вірила, що колись буде...хоч якесь продовження, або не продовження,  а інша, нова історія в тому чарівничому світі, тому пила , як спрагла :), що блукала по пустелі.

Наталя Щерба. Лунастри .1 частина... як і перші дві саги - круто, але як дочекатись наступного тому???


Дванадцять. Роздобудько. Цікаво, захопливо, легко.

Дяченки. Пандем. Ця книжка була для мене особливою... я її не читала, я там жила... розтягуючи насолоду, читала помалу, смакуючи... Антиутопічна утопія?

Гонихмарник . Дара Корній. (Приніс Миколай :)  - дуже цікава книга, може тому, що тут все таке близьке...Україна, Львів, Капати ...і містичне водночас :)


Почала 2017 рік Тут і тепер. Роздобудько.  Ха-ха , навіть маю автограф від авторки :). Книга дуже мене торкнула. Згадалось дитинство , ті безтурботні часи - вази в шафі :), дружба, сплакалась на квасне ябко, коли читала про АТо, про зраду і про глухий кут. Навіть коли переповідала її мамі - плакала.

Айн Ренд. Атлант розправив плечі.  ( три томи)  читаю вже другий  - повний захват. Може тому, що про  бізнесові проблеми і ситуації знаю не з газет, щодня вислуховую, щодня бачу. Одного ранку, коли я після читання книги, ще спала, крізь сон чула розмову чоловіка по телефону. З  почутого, в голові вималювалась картинка... і я через сон його втішила : " все,  як в книжці"!
Здається, що в нашій країні біля керма, теж повні невігласи...які теж пишуть закони, які ніхто не в змозі виконати...лише для того, щоб накладати штрафи :(

 Дочитала всі три томи, дуже цікаво, але третій видався занадто утопічним, але не менш захопливим. Після таких книг, довго не можу прийти до тями, все в голові прокручую, повторюю

Хтось порадиви Річарда Метісона "Я - Легенда", цього автора я читала тільки "Куди приводять мрії"( книга шикарна і фільм теж). А от ця легенда, була не в моєму стилі... якась моторошна, я не люблю фільми жахів, ніколи їх не дивлюсь...тому книга видалась цікавою, але не моєю.

Ніл Гейман .Кораліна. Ну не можу я назвати цю книгу дитячою, теж з якимись елементами жахіть, але сміливість головної героїні захоплює. Цікаво. Відразу придбала ще іншу книгу цього автора...але зрозумівши , що теж жахи...ще не читаю, не налаштувалась.

Дяченки. Емігрант. Напевно я можу часами співати їм хвалебні оди, ніяк не втямлю, що за паузу вони зробили, чому далі не пишуть? Читали цю книгу разом з сестрою, обоє задоволені , як слони :). Сама думка про ідеально чисту воду чи таке облаштування планети викликає ейфорію :).

Сьогодні (3,06,17) була на книжковому форумі, розбагатіла на 20 книг, правда моїх з них тільки 5, ні не так... Для дорослих 5, я й так з задоволенням перечитую те, що купую йому. Він в мене ще не дуже активний читач. Ще там мені сказали, що вийшла нова книга Дяченків!!!, але у них її не було, потім поїду до них. Першим ділом візьмусь за другий том "Лунастри" від Щерби :)

Немає коментарів:

Дописати коментар