суботу, 8 серпня 2015 р.

Знову цукерковий пост

     Сьогодні багато ходила по блогозамкам... і надивилась стільки краси...
 Тепер хочу розповісти і стати в чергу за солоденьким. Пригощають:

1 Катерина Батурина  з нагоди чудової дати - 30-річчя. Вітаю, вітаю!
                               
2  Чудову цукерку серед своїх читачів розігрує     Анна Солнишкіна, минулого разу мені не пощастило, спробую цього разу...

                             

3 Смачненьким потішить  Катерина Антипова.. м-м-м  -  смакота :)Простіше не буває або теготяжіння


 Коли нагода щось створити випадає не часто - намагаєшся вкласти в неї всі свої замисли і плани... От і цього разу, я скучила вже  за текстурною пастою, за трафаретами, хотілось спробувати крафт ( хоча справжнього крафту я так і не знайшла, тому хто знає місця в мережі чи Львові - діліться), і хотіла зробити пару тежиків...Тому робота вийшла цікава, дивна, але мій головний спонсор ,і по сумісництву критик , в особі мого чоловіка, її вподобав :)

 Покажусь в завданнях :


Скетч від Аnna-scrap

 Завдання від scrapmir


Завдання від Фабрики Декору

Також додамся в галереї 
Штампувальні  - використала штампи "Осіннє листя""Осінні листочки"фоновий штампштамп -текст


Шеббі, але чи шик :)

  Всім привіт!
Сьогодні я знову  в скрапстрою, правда не на тривалий термін...літо - пора оздоровлення дітвори ( так погано , коли вони, а з ними і ми хворіємо, більш того хворіємо часто і тяжко).  Ну , але це життя, я не про те.
   Після відпочинку кортіло дуже перебрати свої папірчики, випробувати деякі нові ножички
( ага скрап-хом*як не дрімає, я відпочиваю, а він запасається :)) - результат моєї праці чекає вашого вироку. Я розумію звичайно, що до шеббі я ще не дотягую, цей стиль не хоче мені підкорятись, але чим більше він опирається, тим я впертіше його відпрацьовую :)
     


Допомагали і надихали :

Дніпропетровський скрап-клуб повз вашу дошку натхнення неможливо пройти, вона така гарна, я обожнюю м*ятний, а також обожнюю каблучки і сережки з великим камінням. Використала обов*язкові кольори, а також елементи - рамку, мереживо, квіти , перли.Тут у мене є невеличка парасоля, під якою заховались від палючого сонця аж три чарівні леді


Скетч від Сreate dreams


Додамся в галерею scrapmir