четвер, 1 жовтня 2015 р.

Крафт- подарунок

 Зараз у нас напружений графік - школа, садочок, музика, англійська, карате і катехизм, а ще треба зробити уроки :) .  Мама трохи не встигає. Скрап тільки сниться. Ніяк не можу ввійти в ритм . (Ще трохи читаю :))
     Але дещо покажу...з останнього :)Такий крафтовий  "набір" 
Мені допомагали  і мене надихали :

тут в мене присутня книжкова сторіночка ( взагалі-то,для мене,  як для книгомана і книголюба,  - це не припустимо - рвати сторінки, але коли сторінки випадають самі - я розумію це як знак :))


 дуже вразили старі фоліанти з  нальотом старини і вінтажу - крафт :), кольори заманюють :)


раніше я робила ембосінг на кальці білим і мліла... дуже подобається...але в момент виходу завдання я тонула в крафті... і мені не вистачало...листочків (як завжди). От мене і виручила Штампувальня і крафтова калька :)це звичайно не три тисячі років тому, але крафт  асоціюється з сивою давниною


Для цього завдання в мене була інша ідея, але один з матеріалів( основа) мені не прийшов, ось такі бувають недобросовісні продавці:(, але я буду його домучувати :)читати я дуже люблю, в основному це фантастика, наукова фантастика, фентезі... але читаю багато дитячого - треба ж знати, що їм рекомендувати :). Сьогодні тільки закінчика Дяченків "Печера" і відразу почну іншу, теж їхню :)