понеділок, 5 жовтня 2015 р.

Шоколадниця

  Сьогодні завершуємо епопею під назвою " День вчителя". Мені здавалося, що я її завершила ще минулої п*ятниці...але моя донечка вирішила інакше ( треба було привітати ще одну виховательку :)) . В суботу я була поглинута святкуванням в прекрасній компанії і теплій атмосфері ( познайомилась з елітою скрапу , так, так :), мені було дуже приємно). Тому часу щось вигадать цікаве вже не знайшлось... і довелось на скору руку змайструвати шоколадницю. Це моя перша шоколадниця, тому не кидайте тапки, помідори....
     

З  шоколадкою вийшов конфуз. В принципі, там де мої діти, там завжди конфуз. З малим ми писали уроки, і після двох вирваних сторінок, я вже не відривала очей від зошита, а доня тільки прокинулась... і прийшла бавитись до нас. Я , мабуть , була дуже занурена в  правильне написання домашньої роботи, бо тільки після третього її вислову: " М-м-м, ням-ням", подумала, що ж  тут у нас таке є смачне, коли я повернулась - шоколад вже був у роботі :). 
Було дуже смішно. Розумію, що мамі б дуже пасувала пара очей на спині :). Добре, що тато наш має запаси, тому вихователька отримала свої 200 гр щастя, а ми свої :)з  скромною роботою іду в завдання до Тут у мене такий рядочок: крафт -в *язаний елемент( квіточка) - висічки, а от книжки чи фоновим штампом в мене виступають маленькі квіти - фоновим штампом рукописного тексту від Штампувальні я проштампувала папір, з якого зробила висічки квітів :)