четвер, 1 жовтня 2015 р.

Крафт- подарунок

 Зараз у нас напружений графік - школа, садочок, музика, англійська, карате і катехизм, а ще треба зробити уроки :) .  Мама трохи не встигає. Скрап тільки сниться. Ніяк не можу ввійти в ритм . (Ще трохи читаю :))
     Але дещо покажу...з останнього :)Такий крафтовий  "набір" 
Мені допомагали  і мене надихали :

тут в мене присутня книжкова сторіночка ( взагалі-то,для мене,  як для книгомана і книголюба,  - це не припустимо - рвати сторінки, але коли сторінки випадають самі - я розумію це як знак :))


 дуже вразили старі фоліанти з  нальотом старини і вінтажу - крафт :), кольори заманюють :)


раніше я робила ембосінг на кальці білим і мліла... дуже подобається...але в момент виходу завдання я тонула в крафті... і мені не вистачало...листочків (як завжди). От мене і виручила Штампувальня і крафтова калька :)це звичайно не три тисячі років тому, але крафт  асоціюється з сивою давниною


Для цього завдання в мене була інша ідея, але один з матеріалів( основа) мені не прийшов, ось такі бувають недобросовісні продавці:(, але я буду його домучувати :)читати я дуже люблю, в основному це фантастика, наукова фантастика, фентезі... але читаю багато дитячого - треба ж знати, що їм рекомендувати :). Сьогодні тільки закінчика Дяченків "Печера" і відразу почну іншу, теж їхню :)


8 коментарів:

 1. Дуже стильненький набір)))) класно))))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Оленко, ти великий коментатор... і коли ти тільки встигаєш все: і робити силу-силенну шикарних робіт і ще й всіх тішити своїми коментарями!!! Чекаю суботи , щоб познайомитись з тобою особисто :). Атлас за нами плаче ;)

   Видалити
 2. Очаровательная работа! Многослойность с бабочек и цветочек-все так органично сложилось!) Спасибо, что творили с Аграфками, нам очень-очень приятно!)

  ВідповістиВидалити
 3. Євгеніє, дуже стильнющий і романтичний вийшов набір!! З книжковими сторінками у мене аналогічні відносини))) Добре, що це не розповсюджується на журнали і газети))) Бажаю все встигати вчасно!:) І дякуємо дуже від команди Аґрафки!!

  ВідповістиВидалити
 4. Спасибо от блога Творить мечты! Какая же она романтичная и многослойная!

  ВідповістиВидалити
 5. Спасибо от блога "Творить Мечты"!

  ВідповістиВидалити
 6. Дуже вишукана листівка :)
  Дякую за участь в завданні Лесі Згарди!

  ВідповістиВидалити
 7. Листівка така затишна, і взагалі набір получився просто шикарний, витриманий стиль, стільки цікавих елементів, просто супер! Дякуємо за участь у завданні Арт Клубу UA

  ВідповістиВидалити