понеділок, 5 жовтня 2015 р.

Шоколадниця

  Сьогодні завершуємо епопею під назвою " День вчителя". Мені здавалося, що я її завершила ще минулої п*ятниці...але моя донечка вирішила інакше ( треба було привітати ще одну виховательку :)) . В суботу я була поглинута святкуванням в прекрасній компанії і теплій атмосфері ( познайомилась з елітою скрапу , так, так :), мені було дуже приємно). Тому часу щось вигадать цікаве вже не знайшлось... і довелось на скору руку змайструвати шоколадницю. Це моя перша шоколадниця, тому не кидайте тапки, помідори....
     

З  шоколадкою вийшов конфуз. В принципі, там де мої діти, там завжди конфуз. З малим ми писали уроки, і після двох вирваних сторінок, я вже не відривала очей від зошита, а доня тільки прокинулась... і прийшла бавитись до нас. Я , мабуть , була дуже занурена в  правильне написання домашньої роботи, бо тільки після третього її вислову: " М-м-м, ням-ням", подумала, що ж  тут у нас таке є смачне, коли я повернулась - шоколад вже був у роботі :). 
Було дуже смішно. Розумію, що мамі б дуже пасувала пара очей на спині :). Добре, що тато наш має запаси, тому вихователька отримала свої 200 гр щастя, а ми свої :)з  скромною роботою іду в завдання до Тут у мене такий рядочок: крафт -в *язаний елемент( квіточка) - висічки, а от книжки чи фоновим штампом в мене виступають маленькі квіти - фоновим штампом рукописного тексту від Штампувальні я проштампувала папір, з якого зробила висічки квітів :)


6 коментарів:

 1. Шоколадниця по-осіньому тепла вийшла!
  Можна сказати, що робота пройшла через головного цінителя, і пройшла успішно:))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Автор видалив цей коментар.

   Видалити
  2. Дякую дуже, цінитель задоволений ... і ми коло нього :)

   Видалити
 2. Мені ця робота намалювала в уяві вчительку років 50-60-х минулого століття - сидить за перевіркою зошитів, на столі - букет, поруч стоїть програвач) - і все це у старій сільській хатині) Отак ;-) Дуже гарно!
  Дякуємо за участь у завданні Арт Клуб UA!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. З вчителькою Ви попали в 10-точку, вона як з минулого століття, старша пані, добра, самовіддана...і грошових подарунків не приймає :). Тільки школа міська :)

   Видалити
 3. У нас была похожая ситуация с "кашалатом", но вовремя увидели)) Красивая работа, мне очень нравится) Спасибки за участие в задании от Арт Клуба!

  ВідповістиВидалити