середа, 25 січня 2017 р.

Обкладинки для документів. Процес від і до.

Всім привіт!

Покажу невеличкий фотопроцес створення обкладинок для паспортів, який підготувала для блогу ROSA TALENT  .  Бо тільки блисне перший весняний промінь, як ми почнемо збиратись у цікаві мандрівки, захопливі подорожі чи на морські курорти :).
Тому  підготуємо надійний захист для наших паспортів. У мене  - для двох закордонних паспортів ( нехай чоловік теж тішиться :)). 
Почнемо з найпростішого варіанту, але самого надійного . А  потрібні матеріали підбере Rosa
 Нам потрібно :
фарба, чіпборд, структурна паста, мастихін, трафарет,  клей, грунт, скраппапір, плівка, проста тканинка, картон ( фен для просушки і швейна машинка)
1. Приготуємо: дві деталі з картону розміром  9,5 *14 см 
(можна і менший розмір робити, але тоді вдягати буде важче),
дві деталі зі скраппаперу розміром 9,3*13,8;
дві деталі з плівки  - 4,5*13,8
 тоненька капелюшна резинка - 17 см


2. Готуємо два відрізи тканинки ( в мене самий простий ситець білого кольору)
розміром - 5*14 і 24*18см
            3. Картон приклеюємо на макетний коврик малярним скотчем на відстані 1,3 см один від  одного ( може бути і 1 см - якщо картон тонкий) і на цю відстань наклеюємо менший шматочок тканинки (попередньо все гарно змастивши клеєм )


4. Перевертаємо на інший бік і приклеюємо великий відріз тканинки ( так само гарно промастивши і тканинку і картон) і проводимо звичайну блокнотно-кутикову процедуру.5. Відразу гарно просушуємо з обох боків, щоб картон "не повело" від великої кількості клею.


6. Після просушки починаємо примірку: де буде чіп, а де буде паста :) 
Чіп наш дуже міцний, він  витримає будь які дороги :)


7. Беремось  за трафарет.
Я вибрала дуже тематичний :), а ви беріть на свій смак :).


8. Гарно просушуємо пасту, можна перепочити і лишити на завтра.


9. Приклеюємо чіпборд.


10.Самий улюблений процес - робота з фарбою. Одну заготовку я фарбувала без грунту    (пішло  більше фарби), іншу з грунтом. Не забуваємо гарно профарбовувати краї ( заходячи на інший бік) і серединку.
11. Тепер проявимо трохи чіп і пасту: набираємо трішки срібної фарби на сухий пензлик (щетина) , обов*язково! перші мазки робимо по чернетці, серветці чи непотрібній тканинці , тільки потім, коли на пензлі майже не лишилось фарби починаємо процес.
Не забуваємо підтонувати в середині і краї.


Для іншої обкладинки взяла золоту палітру ( ну, дівчатка такі дівчатка :))


12. На цьому етапі даємо резинку чи застібку чи брадс  або й нічого не даємо. Так я роблю обкладинки  для себе, то обидві намагалась робити з різного картону, з грунтом і без, з резинкою і без, щоб в процесі користування зрозуміти, яке зручніше чи краще.
Тому на цьому етапі я тоную її тією ж золотою фарбою і приклеюю до обкладинки     (притискаю зажимами )


13. Завершальний етап: до наших заготовок з скраппаперу пристрочую заготовки з прозорої  плівки і приклеюю до обкладинки.
Дякую, що були зі мною! 

Немає коментарів:

Дописати коментар