субота, 5 грудня 2015 р.

Шедоубокс №2

       Всім привіт!
Другий  шедоубокс робила вже по мк ... по живому, але з дітьми трохи не виходило... все вислухати... довелось, що замінити, підмінити, а камін взагалі... вирізала , як придумала... і  ще й декілька разів( але дуже хотілось камін, видно мрія про вітальню з каміном втілилась в новорічному шедоубоксі :))
 

Перейдемо до матеріалів: використала текстурну пасту , медіум і фарбу від Фабрики Декору ( навіть протестувала ... подарункову фарбу металік з ДН Тані - нею фарбувала основу для віночка), чіпборди і основа від чіпу від Вензелик, використала штампи від Штампувальні, висічки, шишечки, палички від морозива. Дуже мені не вистачало дров , але я хотіла дрова з рівним спилом, а не ламаним... і вже замучила всіх рідних і знайомих пошуками лобзіка, якого так і не знайшла ( тепер я знаю, що для повного щастя мені потрібен лобзік :))

Ось тут дітлахів чекає ну не мішок, але мінігірка подарунків точно.


На каміні в нас примостились свічки і навіть масляна лампа, хотіла ще додати мінісерветочку крючком, але №1 вийшла крупніша, ніж хотілось, а меншого крючка я вже не маю, звикла тільки великими :)


Ось так.

Подамся в завдання до наших провідних флагманів ( моїх улюблених блогів)чіпики можна прикупити  тут
Ось така зовсім домашня і затишна новорічна казка, до речі сам шедоубокс зроблений з пивного картону від Вензелик ( зручно і ціна радує)


палітрочка від Київського скрапклубу9 коментарів:

 1. Очень уютный получился уголочек ) С камином, подарками, шишками.
  Спасибо за участие в "шишечном" задании в блоге "Творить.Учиться.Любить".

  ВідповістиВидалити
 2. Чудесная работа! Спасибо за участие от Декоративного города!)

  ВідповістиВидалити
 3. Какая уютная работа!!! Захотелось взять книжку и горячий шоколад и сесть у камина. Спасибо за участие в задании блога "Творить.Учиться. Любить"

  ВідповістиВидалити
 4. Очень классный шедоубокс. Я онлайн смотрела, но сотворить ничего не успела) Может, когда-то в недалеком будущем) А камин, как настоящий! Спасибо за участие в задании "Творить.Учиться.Любить"

  ВідповістиВидалити
 5. Какая детальная работа! Спасибо за участие в задании блога "Творить. Учиться. Любить."

  ВідповістиВидалити
 6. Зимняя и такая уютная работа. Спасибо от КСК)))

  ВідповістиВидалити
 7. Яка неймовірна робота! Стільки деталей і так чудово застосовані штампики, дуже-дуже гарно! Дякую за участь у завданні TM Lesia Zgharda і бажаю всього найкращого в Новому році!

  ВідповістиВидалити
 8. Замечательный шадоубокс вышел) и отличное применение оверлея) Спасибо за участие в задании от LesiaZgharda

  ВідповістиВидалити
 9. Очень красивый праздничный бокс!!
  Спасибо за участие в задании от Киевского СК!!

  ВідповістиВидалити